pilates

Kadıköy Pilates

Gen Pilates Kadıköy Şube. 5 Yıldır En İyi Fiyat Ve Hizmet Garantili.

Fizyoterapist Eğitmenler İle, Kadıköy Pilates Salonları Fiyatları. Aletli Pilates, Reformer Pilates, Hamile Pilatesi, Medikal Pilates Studio.

KAMPANYALAR :
kadıköy pilates

kadıköy pilates

Kadıköy Pilates‘de Pilatesin olması gereken yol budur. Daha önce denemediyseniz, size dinamik, zorlu ve sürekli değişen bir antrenman sunan Pilates Reformer  kullanmayı seveceksiniz! Her ders farklıdır, her katıldığınızda size çeşitlilik ve yeni bir meydan okuma getirir.

Aletli Pilates ile esnekliğinizi nasıl geliştirebileceğini, duruşunuzu nasıl düzeltebileceğini, zihinsel sağlığınızı nasıl iyileştirebileceğini ve daha fazlasını öğreneceksiniz.

Kadıköy Reformer Pilates Gen Pilates Kadıköy de Çok yönlü Reformer Pilates egzersizi ile merkezi ve tüm büyük kas gruplarını güçlendirmeye odaklandı.. Vücudunuzu tanımlamak, şekillendirmek ve yeniden tasarlamak için planlandı. Yeni başlayanlar ve ileri seviye egzersizler için uygundur.

Telefon: 0216 369 96 95
Telefon: 0216 369 96 96

Kadıköy Şubemiz, Bahariye Caddesinden Yukarı Çıkarken Starbucks Dan Bir Sonraki Sokak Akbankın Yanıyız Altımızda Karaca Çanta Karşımızda Beyaz Optik Var

 

Kadıköy  Konum  –  Üsküdar  Konum  –  Maltepe  Konum – Tuzla Konum