Değerli Yatırımcı Adayımız;

  Öncelikle Gen Pilates franchisee adayı olmak için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

   

   

  Gen Pilates için Franchisee’lerimiz ile olan iş ortaklığımız son derece önemlidir. Türkiye Aletli Pilates Pazarında Lider konumda olan markamız, farklı bir anlayış ile geliştirdiği Franchising sistemi ile büyümektedir. Gen Pilates şubelerinin % 99’u Franchisee olarak başarılı bir şekilde işletilmektedir. Düşük yatırım maliyeti ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı nedeniyle en çok franchise talebi alan markamız için siz değerli yatırımcı adaylarımıza franchise giriş bedeli 50.000 TL(isim hakkı bedeli) ve Royality fee (ciro primi) ile yatırım fırsatı sunmaktayız.

  5 yıllık Gen Pilates İş Planımızda 2020 yılında 1.6 şubeye ulaşmayı ve 50’e yakın çalışanımızla sektör liderliğimizi korumayı hedefliyoruz.

  Sizde eğer;

  Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız,
  İşletmecilerimizden beklentimiz kendi işinin başında durması veya işe yeterince ve verimli zaman ayırabilmesidir. İşletmecilerimizin kendi enerjilerini ve tecrübelerini yaptıkları işe ve şubeye aktarmalarını beklemekteyiz.

  Düşük yatırım bütçesine sahipseniz,
  Düşük yatırım bütçeleri ile şube sahibi olmanız ve yatırımınızı kısa vadede geri kazanmanız için gerekli çalışmalar sürekli devam etmektedir. Yatırım maliyetlerimiz  19.500 TL+KDV ‘den başlamaktadır.

  ‘Ben bu işi bilmiyorum!!! Nasıl yaparım?’ endişesi taşıyorsanız,
  İşletmecilerimiz hem Gen Pilates işletim standartlarını ve hem de Gen Pilates koşulsuz müşteri memnuniyeti tarzını benimsemeleri için şubeyi açmadan önce 1 haftalık aday eğitim programına tabi tutulmaktadır. Böylece işletmecilerimizin hiç bilmedikleri bir işi yüksek motivasyon ile yapabildikleri ve aynı zamanda ekiplerini eğitebilecekleri bir ortam sunmaktayız.

  Pilates sektöründe ilk ve tek deneyimli, konusunda uzman Bölge Operasyon Yönetici kadrosuna sahip markayız. Operasyon ekibimiz studio açılış sürecinden başlamak üzere size işinizi geliştirme aşamasında her türlü desteği ve bilgiyi sağlar. Açılış sürecinde lokasyon analizi, mimari proje, şirket kurulumu ve şubenin resmi işlemleri, açılışa yönelik pazarlama planı ve şube açıldıktan sonra işin geliştirilmesi, eğitim ve şubenin denetlenmesi konusunda size destek vermektedir.
  Müşteri odaklı iseniz,
  Müşteri işimizin en önemli parçasıdır. Müşterinin olmadığı durumda şubelerin, franchisee’lerin ve markanın olması hiçbir şey ifade etmemektedir. Satış yapabilmemiz için müşteriye ve müşterinin daha sık alışveriş yapmasına ihtiyacımız vardır. Bu nedenle işimizin her aşamasında öncelikli olarak müşteri odaklı olmalıyız.

   

  Reklam, pazarlama, kampanya çalışmalarında ulusal destek istiyorsanız,
  Pazarlama ve Reklam Departmanımız Türkiye geneli tüm reklam ve pazarlama çalışmalarını yürütmektedir. Franchisee Danışmanlarımız ise yerel yapacağınız bölgenize özel çalışmalarda sizlere destek vereceklerdir.
  Ve yukarıda belirlediğiniz her maddenin birden olmasını istiyorsanız yani HEPSİ !!!!!!!
  Biz buradayız ve ailemizin yeni üyesini yani sizi bekliyoruz.