Reformer Pilates Yapanlar

Reformer Pilates Yapanlar, genel güç, esneklik, koordinasyon ve denge dahil olmak üzere Pilates’in tüm faydalarını sunuyor Bunlar, daha iyi duruş, zarif ve verimli hareket ve çoğu için sırt ağrısı gibi fiziksel dengesizliklerle ilişkili ağrıdan kurtulma gibi günlük yaşamdaki iyileşmelere yol açar .

Pilates santral kas-kasları gücü oluşturmak için her şeyden çekirdek-bulunmaktadır. Düz abs, güçlü sırtlar, tonda kalçalar ve sıkı uyluklar bu vurgunun sonucudur. Diğer ekipman ve Pilates mat egzersizleri de bunu yapar, ancak reformcu benzersiz ve çeşitli bir egzersiz ortamı yaratır.

Reformer tam kapsamlı bir harekete yetecek büyüklüktedir; bu, güç oluştururken esnekliği artırmak için mükemmeldir. Vücutta oluşturmak istediğiniz uzunluğu davet ediyor gibi görünüyor ve vücudu bu uzunluğu sürdürmek için eğitiyor.
Yayların, arabanın ve vücut ağırlığının direncine karşı bacak veya kollarla itme ve çekme, genellikle güç artırıcıdır. Egzersizler, güçlü kemikler oluşturmaya yardımcı olmak için yeterli direnç ve hareket çeşitliliği sağlar. Ve özel bir özellik var – eksantrik kas kasılmaları . Bu, bir kuvvete direnç gösterdikçe uzadığı zamandır.
Reformerin eksantrik kasılma için kurduğu kurulum, Reformer Pilates Yapanlar Pilates’in bilindiği toplu ve uzun, güçlü kaslara ulaşmanın anahtarlarından biridir.

Farklı bir direnç seviyesine ayarlanmış yaylarla haddeleme taşıyıcısının dengesizliği, çekirdek gücü geliştiren ve daha iyi bir denge sağlayan her türlü denge sorununu sağlar . Örneğin, vagonda daha az gövdeye sahip olmak Pilates egzersizlerinin zorlaşmasının yollarından biridir. Bu, daha fazla vücut ağırlığının uygulayıcı tarafından desteklenmesi gerektiği ve vücut ile makinenin çekirdekten daha da fazla kontrol edilmesi gerektiği anlamına gelir. Paradoksal olarak, yaylar daha hafif bir ortamdayken, bazı egzersizler çekirdek için daha zorlayıcıdır, çünkü hareketi kontrol etmek ve dengelemek için daha fazla çalışması gerekir. Çekirdek ne kadar güçlü olursa, denge, duruş ve genel olarak iyi olma hali o kadar iyidir.
Herhangi bir uygunluk düzeyinde, reformcu ile egzersiz yapmak herkes için mümkündür. Reformer Pilates Yapanlar tam adının evrensel reformcu olması şaşırtıcı değil. maltepe pilates

Pilates Reform Egzersizleri Nasıl Öğrenilir

Pilates reformer’ı öğrenmenin en iyi yolu bir sınıfta veya özel talimatlarladır. Bazı egzersizleri öğrendikten ve Pilates egzersizinin temellerini anlamaya başladığınızda , bir Pilates ev reformeri satın almak mantıklı olabilir. Reformer Pilates Yapanlar Eğer sonra bir sınıf alınan canlı eğitmen ile alıyorsun seçeneklerinizi keşfedebilirsiniz çevrimiçi pilates reformcu sınıflar .

maltepe pilates